Ilmoittautuminen / Registration

Ilmoittautuminen on auki 9.4. 12:00 alkaen kutsuvieraille ja 16.4. 12:00 alkaen kaikille vieraille. Ilmoittautuminen on auki 3.5.2018 asti.
Huomioithan, että avec ilmoittautuu myös erikseen. Ilmoittautuminen on sitova.

The registration opens on 9.4. 12:00 for invitees and 16.4. 12:00 for everyone. Registration is open until 3.5.2018.
Please note, that avecs must register separately. Registration is binding.

Ilmoittautuminen päättynyt. The registration has closed.

Ilmoittautuneet / Registered guests

 Nimi / Name Pöytäseurue / Table placing
Heidi KivistöAava17
Eija Zitting
Maiju HytönenAYYH14
Pyry HaahtelaAYYH14
Yrjö KoskiOPN'18
Sanni LaihoAYYn toimisto/edunvalvonta
Sara RönkkönenMahdollisesti muut Aallon hyvinvointitoimijat
Olli-Pekka PaasivirtaY-liike
Olli HalminenTJ / Prodeko
Jakke AnttilaNeuvosto 18
Roope PääkkönenAava18
Tuomas LohinivaProbba / KY
Niklas LänsiöProbba / KY
Joonas Suikulay-liike
Miika Laurikaineny-liike on muuten jeba
Jonne ItäpuroTeekkarijaosto
Valtteri AhonenKY
Janne PeltolaAYYH18, jatkuvuustmk, wanhat jäärät
Anton Hult
Mia LundströmKUVA18
Heikki IsotaloAYY-duunarit, myös HYYläiset ovat kivoja
Juho SalmiAYYH12, AYY-alumni, Jimmy Nylund
Joel LappalainenNeuvosto'18
Mikko MustonenNoora & Tiia, Turkka Helin
Lauri Lehtoruusuayyh14
Sirius VuorikoskiTJ17, Aava16, muut TJt/Aavat
Panu KortelainenHenry Sanmark
Minna MäkitaloAyy-duunarit, edujory
Heikki PulkkinenAyyh15
Rosa VäisänenAYYH16
Petter Selänniemi
Antti PollariSoveltuva seurue
Soile Koski-AhoTiina Anttonen ja ylioppilaskunnan edustajat ylipäätään
Joonas PalosuoNeuvosto'18
Melina WeckmanY-liike/SHS/KY
Christian NygårdY-liike/SHS/KY
Elina Ala-Mäyry
Lauri Sahramaa
Jan Lundström*
Joona NevalainenVTMK'18
Petteri NummelaDuunarit
Emil VirkkiAYYH15, Mikko Latva-Käyrä
Saana RossiAYYH15, Mikko Latva-Käyrä
Ville SinnemäkiY-liike / TaiYo
Sonja LevánY-liike / TaiYo
Marjut MulariEsim. muut hyvinvointitoimijat (psykologit/YTHS) tai vaikka AYY:n työntekijät, tai sitten miten vain järkeväksi näette sijoittaa yhden avecittoman Aalto-papin 🙂
Eemil OikariProH'18
Tiina Anttonen
Jenny LaakkonenMuiden ylioppilaskuntien edustajat
Oskar NiemenojaAYYH'17
Oscar HenrikssonPäätmk
Nelly KivinenAliisa toivanen
Matti JänkäläNeuvosto'18
Jenny VaaraSYLH18 <3, y-liike <33
Lumi KetolaEdujory
Peppi ReinikkaSkumppaajat
Riina LummeNoora Vänttinen, Jimmy Nylund
Ella TarvainenY-liike / TaiYo
Jenni KilpiY-liike / TaiYo
Shreyasi KarNeuvosto 18
Olli KiikkiläNeuvosto'18
Turkka Helinavecin mukaan
Reeta OjalaNoora Vartiainen, TJ17, Mosaic
Joel LindqvistSYLH'18 <3
Ella Potka
Anna AnttalainenAvecin toiveet, IE17
Tuukka SyrjänenSangria
Amanda VonkSama kuin avecilla
Tarja Toivanenskumppaajat
Jonni LaineViestintätoimikunta VTMK
Pauliina PuputtiNeuvosto 18
Aliisa ToivanenY-liike <3
Nicole GrekovAYYE / KY
Joona HaavistoNeuvosto 18
Sofia ToroiOPN ’18
Henna Pursiainen
Havu JärveläVTMK
Janne-Joonas TiitinenJasmin Hertzberg
Konsta HuukiVujuTMK18 / Aava18 ja muita hyvii tyyppejä
Jari Jokinen
Jasmin HertzbergVujuTMK'18
Linnea AnttilaAYYVujutmk, KUVA
Emma KärkkäinenVujuTMK18
Suvi OjalaIk, IE17
Susanna Karlqvist
Adel AssadAyy anunual ball comity
Riikka NieminenKYH17 / KY
Jyri HeimoKYH17 / KY
Elisa JokinenKYH17 / KY
Kati Kinnunenskumppaajat
Kirsi VeijolaSkumppaajat
Annika MällinenSkumppaajat
Saila MertsalmiSkumppaajat
Ella OksalaKYH
Juha PiipponenAava17
Tuukka Ahtola
Emilia EräpolkuKYH
Elina MakkonenAava17
Katri NiemiVTMK'18
Ville KauhanenSangria, FTMK18
Toni Tenlenius
Liisa HelleSuomi100-kasa ja esim Julia Österlund sieltä johonkin kutitteluetäisyydelle
Ilkka SärkiöVanhat AYYH, avecin toiveet
Alisa LehtinenVTMK'18
Antti Hurri
Taneli MyllykangasVTMK'18
Ritva KukkolaTiia Toivari, Noora Vänttinen
Taavi OjaVTMK'18
Petteri HelisteAYYH'17, SYLH'18, Y-liike!
Olli-Pekka PajalaVujuTMK'17, Aava16
Kia LehtiAava 16
Aleksi LahtiAava'16
Emilia Trast
Arttu LääkköläKUVA '18
Henri HeilalaAava'17 / Tukinuittajat
Tommi AlajokiVTMK '18
Suvi RantamäkiSuomi100 (tj)
Eeva LauritsaloKYH
Elettra VirtanenKYH18, KYSTO18, KY
Anni NiemeläAava18
Henry SanmarkVT, hyvä huuteluetäisyys TJ/Tempaus16/AS/jne suntaan
Leila KettunenSangria
Otto BergiusDuunarit
Jere VänskäSangria
Aarni HalinenVTMK'18
Marko LaaksoKYH
Anna HalsasKYH
Kari KarttunenKYH
Timi TiiraSuomi100
Marja KarvinenKUVA18, KY, Pauliina Holm
Pauliina Holmky
Ville EronenOPN'18
Noora SalminenFTMK17 / TJ
Rasmus Ruohola
Elina KuuttiAYYH16, TOKYOH
Mikko Latva-KäyräAYYH16
Juhani RahikkaOPN'18
Ville MansikkaniemiNuDe
Helena HuhtinenOPN'18
Niko Erä-EskoVujuTMK 17
Meri AhokasNeuvosto 18
Joona HarjunenVK/CHEM
Atte-Mainio HarrikariNeuvosto 18
Sofia Al-KhatibChristine Korjus
Christine KorjusProdeko, Sofia Al-Khatib
Christian SegercrantzFTMK17
Märt VesinurmEdujory
Petra HuttunenFTMK'17
Miki LehtoProdeko hallitus'18
Niko KinnunenProH18
Satu RätyKampusjaosto '18
Iida HaavistoOPN18
Hanna HämäläinenFTMK '17
Lauri NyrhiläFTMK '17 / TJ
Riikka HammarFTMK'17
Ilona RahnastoOPN'18
Marianne HonkasaariKampusjaosto
Iida PalosuoNeuvosto18
Jani Pusulakikh
Tuukka MattlarLaura Hietala
Pinja VenäläinenOPN'18
iiro lindgrenFTMK 17
Martti Vuorikikh
Teemu MikolaProH18
Sanni VilmiProh18
Laura HietalaNuDe
Milla AlakuijalaFTMK'17
Emilia JurvanenOPN18
Jemina Peltola
Sara IkonenProH18 ja Otto Saaranto (/OPN)
Aamos VaresmaaFTMK'17
Otto SaarantoProh18 - sara ikonen
Tuike RantanenNuDe
Henri LencioniFtmk17
Lassi LiimatainenFTMK'17
Sini SimpuraKikh
Helena Angerlavtmk18-kasa
Anna PoikonenNuoret Designerit ry board, Laura Hietala & avec
Sebastian Östermany-liike/HYY<3
Helmi AnderssonY-liike!
Silja Yli-JuutiNeuvosto18
Netta MaijalaFTMK17
Saara NiemeläinenOPN, Edujory
Mathilda Timmer
Laura WathénHYYH18
Atte AhtiVTMK'18
Julius UusinarkausY-liike <3 / HYY<3
Krista Laitilay-liike<3 / HYY<3
Joel KauppiTeekkarijaosto
Einari TuukkanenNeuvosto18
Sara SalmuVTMK'18
Olli KesseliKampusjaosto
Sara SelonenNuDe
Sippo RossiNeuvosto18
Heidi Dufva
Viet TranSuomi101
Noora VartiainenSuomi100 / Aava'17
Jenni HaavistoAYYH14
Tarmo KiviojaOPN'18
Titta HiltunenY-liike <3 / HYY<3
Joona Orpana
Lauri LinnaY-liike <3 / HYY <3
Aino HautalaKampusjaosto'18 / Suomi100 / Aava'17
Emmi KosomaaAYYH'17 / Mosaic
Timo RiskiVTMK'18
Hilja Korhonen
Amanda PasanenY-liike <3 / HYY <3
Severi HuukiKonsta Huuki, Harald Holmström
Suvi Vendelin
Aleksanteri GustafssonY-liike <3
Jane KärnäY-liike <3
Essi Puustinen
Alex HämäläinenOPN'18
Oscar BjörklundNeuvosto18
Joona StenmanNeuvosto18
Kiia EinolaNeuvosto18
Mikael Liimatainen
Jenina NokiVujuTMK'17 / Kampusjaosto'18 / Aava'17
Lauri Seppäläinen
Joonas NurmiAava18
Tapio Hautamäki
Jessica MasonTeekkarijaosto
Riku WessmanAava18
Alvar LampinenAava'18
Kaisa TalvitieAava18
Jan GustafssonAava18
Katri Mäki-KullasVTMK'18
Niina PalmAava18
Tommi Manninen-
Titta SaariAava18
Liisa MustonenAava
Niko FermAYYh
Janne "Kossu" KoskenniemiAYYH14
Jimmy NylundAYYH16
Tiia Toivari
Noora Vänttinen
Onni LampiEPJt
Emma Savela
Julius Luukkanen
Mikhael Koufos
Noora TanskaNeuvosto18
Paavo HietalaFTMK17 / TJ
Tuomo LeinoFTMK'17 / TJ
Taneli HärmäTeekkarijaosto
Vili KurppaTeekkarijaosto
Johanna VuorelmaTeekkarijaosto
Anu JuvonenTeekkarijaosto/Kampusjaosto
Erna VirtanenFTMK17 / TJ
Elena PitkänenTeekkarijaosto
Tuomas RantataroTeekkarijaosto
 Nimi / Name Pöytäseurue / Table placing